کلمن پلاستیکی مسافرتی

🟧 اگر قصد خرید کلمن پلاستیکی مسافرتی با سود بیشتر را دارید باید از عمده فروش ها که نمایندگی کارخانه های تولید کننده هستند نیاز خود را خریداری و تامین نمایید.

زیرا شما با خرید از این مراکز می توانید محصولی باکیفیت و به قیمت کارخانه خریداری نمایید و سود بیشتری به دست آورید.

بهترین کلمن آب پلاستیکی

 

معرفی انواع کلمن پلاستیکی

کلمن پلاستیکی نیز مانند انواع محصولات پلاستیکی دیگر دارای مدل ها و طرح های مختلفی می باشد.

ما در این بخش انواع آنها را به شما معرفی می کنیم:

 • 1⃣ کلمن پلاستیکی دو شیر

کلمن های پلاستیکی دو شیر وسیله مناسبی برای حمل و نقل مایعات می باشد. این کلمن ها دارای دو شیر برای استفاده موازی یا متوالی می باشند. این کلمن ها از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت در رنگبندی قرمز و آبی تواید شده اند.

کلمن پلاستیکی بزرگ

 • 2⃣ کلمن پلاستیکی پایه دار

این نوع کلمن ها از جنس پلاستیک فشرده با مواد اولیه مرغوب و درجه یک می باشند. کلمن پلاستیکی پایه دار به گونه ای طراحی شده است که در حین استفاده از آنها اگر فضای کافی جهت قرارگیری کلمن بر روی میز یا استند نبود می توانید پایه های تاشو آن را باز کرده و آن را روی زمین قرار دهید.

کلمن پلاستیکی مسافرتی اب

 • 3⃣ کلمن پلاستیکی لیوان دار

کارایی کلمن پلاستیکی لیوان دار این است که این محصول برای نگهداری مایعات خنک از جمله آب ، انواع شربت و … مورد استفاده قرار می گیرد. انواع کلمن های پلاستیکی دارای طرح های مختلفی هستند به این صورت که روی درب آن لیوان هایی تعبیه شده تا برای نوشیدن مایعات همیشه لیوان در دسترس داشته باشد.

انواع کلمن پلاستیکی

 • 4⃣ کلمن پلاستیکی صندوقی

کلمن پلاستیکی صندوقی نوع دیگری از کلمن ها می باشد. این نوع کلمن دارای گنجایش بالایی نسبت به کلمن های دیگر است. به خاطر همین خصوصیت باعث شده این نوع کلمن به عنوان یک یخچال کوچک همراه برای نگهداری مواد غذایی در سفرها کارایی داشته باشد. برای داشتن این نوع کلمن ها که مناسب و مفید باشد باید به ظرفیت کلمن و همچنین به کیفیت آن توجه شود.

بهترین کلمن پلاستیکی

 • 5⃣ کلمن پلاستیکی صندوقی چرخدار

کلمن پلاستیکی صندوقی چرخدار از جمله محصولاتی است که برای حمل مواد غذایی در سفر بسیار کاربردی می باشد. همچنین اگر قصد اسباب کشی هم دارید بسیار این وسیله مفید است. زیرا این دسته از کلمن ها دقیقا مانند یک یخچال عمل می کنند با این حساب که اصلا نیازی به برق و یا شارژ ندارند.

کلمن مسافرتی

 • 6⃣ کلمن پلاستیکی صندوقی دارویی

این نوع کلمن ها از جمله محصولاتی است که بسیار کاربردی و مورد نیاز می باشد زیرا از این کلمن ها در حمل و نقل دارو ، خون ، و … هم می توان استفاده کرد. بنابراین انتخاب یک کلمن با کیفیت بالا و مطمئن بسیار مهم می باشد.

قیمت کلمن پلاستیکی ارزان

 

برتری کلمن پلاستیکی دو شیر به کلمن پلاستیکی تک شیر

⁉ برای این موضوع که کلمن پلاستیکی دو شیر بهتر است یا کلمن پلاستیکی تک شیر باید بگوییم که:

کلمن یکی از تجهیزات مهم و کاربردی است که در مکان های مختلف استفاده می شود. کلمن های پلاستیکی به گونه ای طراحی و تولید شده اند که قابل استفاده برای تمامی مکان ها می باشند.

کلمن های آب دو شیر در بدنه آنها دو عدد شیر برای خروج محتویات داخل آن تعبیه شده است که به راحتی در دو ظرف می توانید به صورت هم زمان نوشدنی بریزید.

کلمن آب پلاستیکی دیجی کالا

در ادامه به برخی از کاربردهای کلمن دو شیر اشاره خواهیم کرد که عبارتند از:

 • 🔸 کاربرد در انواع مراکز خصوصی و دولتی و صنعتی و تجاری
 • 🔸 کاربرد در پایانه های مسافربری
 • 🔸 کاربرد در مراکز تفریحی و آموزشی
 • 🔸 کاربرد در مراکز بهداشتی و درمانی

قیمت کلمن پلاستیکی مسافرتی

 

❓ چرا کلمن پلاستیکی مسافرتی پرفروش است؟

همه ما در خانه هایمان به کلمن پلاستیکی برای مسافرت و پیک نیک نیاز داریم.

برای خیلی ها سوال است که چرا باید از کلمن پلاستیکی استفاده کنیم؟

به همین دلیل در این قسمت می خواهیم از مزایای کلمن پلاستیکی برای شما بگوییم.

کلمن آب

در گرمای طاقت فرسای فصل تابستان، هیچ چیز به اندازه یک نوشیدنی خنک و گوارا دلچسب و مورد نیاز نیست. اما در این بین ما به وسیله ای نیاز داریم که خنکی نوشدنی ما را در طول روز حفظ کند که کلمن های پلاستیکی مسافرتی بهترین گزینه می باشند زیرا:

 • 🌟 این وسیله نسبت به دیگر نمونه ها ارزان تر است و همراهی ایده آل برای سفرها و پیک نیک های ما می باشد.
 • 🌟 کلمن های پلاستیکی نه تنها در فضای بیرون از خانه، بلکه داخل خانه نیز کاربرد دارند.
 • 🌟 همچنین در سفر استفاده از این محصول موجب تازه و خنک ماندن آب و مواد غذایی می شود و در طول سفر خیالتان از بابت بهداشتی و سالم بودن مواد غذایی خود راحت است.

کلمن اب پلاستیکی

 

کلمن پلاستیکی مسافرتی + (عمده یا تکی)

❓ خرید کلمن پلاستیکی مسافرتی به صورت عمده بهتر است یا تکی؟

در خرید کلمن پلاستیکی تکی به دلیل اینکه با واسطه در ارتباط هستید میزان سود آن فروشنده نیز بر روی قیمت اصلی کلمن اعمال می شود و افزایش قیمت خواهد داشت.

کلمن پلاستیکی آب

اما در خرید و فروش عمده کلمن پلاستیکی مسافرتی به دلیل حذف واسطه ها، خریدار هزینه کمتری را صرف خرید جنس مورد نظر خود خواهد کرد و در نتیجه سود بیشتری می برد.

اما خریداران عمده خود از واسطه هایی محسوب می شوند که در صورت تک فروشی سود بالایی به دست خواهند آورد.

پس در خرید به صورت عمده علاوه بر به دست آوردن سود بالا، در وقت و انرژی خود صرفه جویی کرده اید که زمان زیادی را برای خرید تک تک انواع کلمن صرف نکرده اید.

کلمن آب پلاستیکی

 

بازار کار فروش کلمن پلاستیکی مسافرتی

کلمن های پلاستیکی از ضروری ترین وسایل مورد نیاز در هر خانه برای مسافرت و پیک نیک می باشد.

❌ آخه مگه سفر و پیک نیک بدون کلمن امکان پذیره؟

مسلما خیر زیرا در سفر و پیک نیک برای خنک نگه داشتن آب و شربت و دیگر آشامیدنی های خود به همچین محصولی نیاز داریم.

کلمن پلاستیکی شیردار

به همین خاطر برای حفظ سلامتی و پیشگیری از مسمومیت ها در حین سفر و گردش به این کلمن ها نیاز ضروری داریم.

پس ضروری بودن انواع کلمن های پلاستیکی موجب پر فروش بودن آنها شده است، بنابراین فروش انواع کلمن های پلاستیکی همواره پر سود بوده است.

حتی اگر به مدت چند روز انبار خود را تعطیل کنید و فروش نداشته باشید نگران خرابی و فاسد شدن آنها نخواهید بود و این مورد از امتیازات عالی این محصول برای خرید عمده کلمن پلاستیکی و انبار کردن آنها می باشد.

کلمن پلاستیکی دیجی کالا

 

خرید کلمن پلاستیکی مسافرتی دیجی کالا بصورت عمده یا تکی

برای تهیه و خرید انواع کلمن های پلاستیکی بصورت تکی از جمله کلمن پلاستیکی دو شیر، کلمن پلاستیکی تک شیر، کلمن پلاستیکی لیوان دار و … می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خرید کنید.

☑ ولی اگر قصد خرید انواع کلمن پلاستیکی به صورت عمده را دارید، پیشنهاد ما به شما این است که مستقیم از تولید کنندگان سفارش خود را به ثبت برسانید تا از تخفیفی که برای فروش عمده بر روی انواع کلمن ها اعمال شده است بهره ببرید و سود بیشتری بدست آورید.

پس با خرید عمده از مجموعه هیراد پلاست از نازلترین قیمت و مرغوب ترین محصولات که با کیفیت عالی تهیه شده اند و تنوع بالایی دارند می توانید سود قابل توجهی نمایید.

کلمن پلاستیکی کوچک

 

آیا قصد خرید کلمن پلاستیکی مسافرتی را دارید؟

❓ آیا قصد خرید کلمن های پلاستیکی مسافرتی به صورت عمده را دارید؟

اگر شما فروشنده کلمن های پلاستیکی نمونه های ارزان قیمت را داشته باشید، فروش شما بیشتر می شود و سود زیادی از این فروش خواهید داشت.

این مورد را در نظر داریم که هنوز تعداد زیادی از مردم دنبال طرح های قدیمی هستند اما شما فروشنده گرامی مطمئن باشید با داشتن نمونه های جدید ارزان قیمت و معرفی آنها به مشتریان خود، فروش شما بیشتر می شود.

کلمن پلاستیکی

♨ کلمن های پلاستیکی قدیمی سنگین وزن بوده و کیفیت محصولات جدید را ندارند، اما نمونه های طرح جدید هم سبک بوده و هم کیفیت بالا و خوبی دارند.

این کلمن ها در طرح ها و رنگ های جدید موجود بوده پس تردید نکنید و همین حالا نمونه های جدید را سفارش دهید و مشتریان بیشتری برای فروشگاه خود جذب کنید.

کلمن پلاستیکی مسافرتی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *