هیراد پلاست
یکشنبه , ۳ بهمن ۱۴۰۰
خانه / محصولات صبا پلاستیک / مراکز پخش میز و صندلی پلاستیکی مدل نت

مراکز پخش میز و صندلی پلاستیکی مدل نت

یکی از فاکتورهای اصلی در خرید کالا برای مشتریان قیمت است و مسلما میز و صندلی پلاستیکی هم از این امر مستثنی نیست. هیراد پلاست به عنوان مرکز پخش میز و صندلی پلاستیکی صبا مدل نت سعی دارد در فروش های خو این نکته را مد نظر قرار داده و به قدرت خرید مشتریان توجه داشته باشد.

به همین دلیل هیراد پلاست انواع میز و صندلی تولید صبا پلاستیک را با قیمت کارخانه در اختیار مشتری قرار می دهد.

میز و صندلی پلاستیکی

انواع میز و صندلی پلاستیکی صبا پلاستیک

از آنجا که میز صندلی پلاستیکی تنوع و کاربرد بالایی دارد، قابلیت استفاده در بسیاری از خانه ها و مراکز عمومی را دارد. برای مثال اداره هایی که با حجم بالایی از ارباب رجوع در ارتباط هستند از میز و صندلی پلاستیکی برای استراحت آن ها استفاده می کنند تا زمان زیادی را سر پا نباشند.

کارخانه صبا پلاستیک انواع مختلفی از میز و صندلی پلاستیکی را تولید می کند که مدل نت یکی از آنها است.

صندلی های راحت میز صندلی مدل نت باعث شده برای سالن های غذاخوری بسیار مناسب باشند چرا که مشتری احساس راحتی بیشتری دارد.

میز و صندلی پلاستیکی

مجموعه هیراد پلاست تنها مرکز عرضه میز و صندلی پلاستیکی به قیمت کارخانه است که شرایط لازم جهت خرید حضوری و غیرحضوری را برای شما فراهم نموده است.

تنوع بالای میز صندلی نت در انواع مدل های دسته دار و بدون دسته و ست های ۴ و ۶ نفره به مشتریان قدرت انتخاب می دهد تا هر کس با هر سلیقه و تنوع طلبی بتواند خریدی مناسب داشته باشد.

امروزه ست میز صندلی پایه فلزی نت در بسیاری از سالن های غذاخوری و فست فودها استفاده می شود چرا که به دلیل کیفیت و تنوع رنگ رضایت مشتریان را جلب کرده است که این از افتخاران مجموعه هیراد پلاست است که توانسته توزیع کننده مستقیم این محصول باشد.

میز و صندلی پلاستیکی

خرید مستقیم میز و صندلی پلاستیکی مدل نت

مجموعه هیراد پلاست این امکان را فراهم کرده تا با خرید مستقیم میز و صندلی پلاستیکی نت بتوانید از کیفیت مرغوب و قیمت ارزان آن استفاده کنید.

کارخانه صبا پلاستیک این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که در تولید محصولات خود از مواد اولیه استاندارد استفاده نموده است.

در مجموعه ما کیفیت و رضایت مشتری دو اصل اساسی در کار محسوب می شود.

همچنین ما این توان را داشته ایم که علاوه بر تامین نیازهای داخلی در صادرات این محصول نیز فعال باشیم و انواع میز و صندلی پلاستیکی صبا پلاستیک را به کشورهای مختلف عرضه کنیم.

میز و صندلی پلاستیکی

ابتدا کیفیت مناسب این میز و صندلی ها و سپس قیمت آن باعث شده کشورهای همسایه مشتاقانه از تولیدات این کارخانه استقبال کنند تا بتوان به فروش آن در بازارهای بین المللی امیدوار بود.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
هیراد پلاست
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120783476
پست الکترونیکی: hiradplast.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

میز صندلی پلاستیکی جدید

قیمت انواع میز صندلی پلاستیکی جدید

از آنجا که کشور ایران خود تولید کننده محصولات پلاستیکی است، قیمت انواع میز صندلی …

هیراد پلاست