انواع گلدان پلاستیکی کاشت نهال مشکی + لیست قیمت

نهالها نقش بسیار موثری در طبیعت ما ایفا می کنند و همین موضوع باعث می شود تا گلدانهای مخصوص به خود را به همراه داشته باشند. گلدان پلاستیکی کاشت نهال یکی از بهترین گلدانهای پلاستیکی موجود در فروشگاه هیراد پلاست است که این زمینه را برای شما مهیا می کند تا با قیمتی بسیار عالی اقدام به خرید آن کرده و سپس بستری عالی برای رشد نهالها ایجاد کنید. در این مطلب همراه تولیدی و فروشگاه معتبر هیراد پلاست باشید تا در کنار یک دیگر به تمامی اطلاعات در رابطه با این موضوع بپردازیم.

گلدان پلاستیکی کاشت نهال چیست؟

 

گلدان پلاستیکی کاشت نهال چیست؟

سوالی که برای تمامی افراد به وجود می آید این است که اصلا گلدان پلاستیکی کاشت نهال چیست و چه تفاوتی با سایر گلدانها دارد. باید به شما بگوییم که اساسا گلدانهای پلاستیکی کاشت نهال به لحاظ این که از چه مواد اولیه ای برای تولید آنها استفاده می شود، تقاوتی با سایر گلدانهای پلاستیکی ندارد؛ اما نکته ای که باید در این رابطه مد نظر خود قرار دهید این است که اصولا گلدانهای مخصوص کاشت نهال به گلدانهایی گفته می شود که از ابعاد بزرگ تری بهرمند هستند. نهالها معمولا دارای ریشه بیشتری نسبت به سایر گیاهان هستند. از آنجایی که شما باید آنها را به گونه ای پرورش دهید تا به هنگام قرار گیری در باغچه رشد خود را انجام دهند، پس نیاز به فضایی وسیع برای آنها از جمله اقدامات ضروری است که با گلدان پلاستیکی کاشت نهال انجام می شود. از ویژگیهای این گلدان نیز می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • وزن سبکی دارند و همین موضوع باعث راحتی انتقال آنها می شود.
  • بدنه ای متخلل نداشته که موجب به کاهش هزینه های آبیاری می شود.
  • غیر قابل شکست می باشند که مجر به صرفه جویی در هزینه های خرید می شود.

انواع گلدان پلاستیکی کاشت نهال مشکی

 

انواع گلدان پلاستیکی کاشت نهال مشکی

حال که با گلدان پلاستیکی کاشت نهال به طور کامل آشنا شدید، در این بخش قصد داریم شما را با انواع گلدانهای پلاستیکی مشکی موجود در بازار آشنا کنیم تا به هنگام خرید بتوانید با اطلاعاتی کامل محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

گلدن پلاستیکی مشکی به همراه زیر گلدانی

این دسته از گلدانها که معمولا از پلاستیک ضخیم تری نیز نسبت به دیگر انواع گلدان پلاستیکی تولید می شوند، بیشتر برای بستری دائمی گل و گیاه ها معرفی می شوند. شما می توانید تمامی گیاهان را در این دسته از گلدانها بکارید.

گلدان پلاستیکی مشکی دسته دار

این دسته از گلدانها که معمولا به عنوان گلدان سطل شناخته می شوند، به دلیل این که معمولا گیاهانی مانند نهال