گلدان ها جزء زیبا ترین اشیای داخل منزل و اداره ها می باشد و زیبایی خاصی به محیط می بخشند. در این بین گلدان پلاستیکی شیاردار زیبایی بیشتر نسبت به گلدان های ساده دارد. این گلدان ها در انواع سایز ها و رنگ ها تولید شده و زیبایی خاصی به محیط می بخشند.

برای استعلام قیمت گلدان پلاستیکی شیار دار، می توان به نمایندگی فروش و یا کارگاه و کارخانه تولیدی آن ها مراجعه کرد. این گلدان ها در تمامی قیمت ها با توجه به هر بودجه ای وجود دارد.

گلدان پلاستیکی شیاردار

 

رنگ های متنوع گلدان پلاستیکی شیاردار

رنگ های متنوع گلدان پلاستیکی شیاردار تولید گلدان پلاستیکی شیار دا  در سایز های مختلفی صورت می گیرد. بهترین سایز گلدان های پلاستیکی سایز کوچک به شکل دایره به قطر ده سانتی متر تا بیست سانتی متر می باشد و دارای رنگ بندی های کامل و زیبایی می باشند. گلدان های سایز کوچک پلاستیکی مربعی نیز وجود دارند که طول ضلع های آن ها همانند گلدان های دایره ای ده تا بیست سانتی متر می باشد. این گلدان ها از جنس پلاستیک بسیار مرغوب و با قابلیت بازیافت هستند و بسیار کیفیت خوبی دارند.

رنگ های متنوع گلدان ها این امکان را برای متقاضیان آن ها فراهم می کند تا هر کسی با توجه به سلیقه خود آن ها را خریداری نماید. این گلدان ها با اینکه سایز بسیار کوچکی دارند اما جای بسیار زیادی را برای پرورش گل دارند و همچنین زیبایی بسیار زیادی را به محیط می بخشند. پخش گلدان کوچک در سایز ها و رنگ های مختلفی صورت می گیرد و این گلدان ها به دلیل سیاز کوچکی که دارند بیشتر در‌ توری های فلزی بزرگ قرار می گیرند و ده الی بیست گلدان کوچک پلاستیکی بر روی این توری ها قرار می گیرد و روی دیوار نصب می شود. نوعی از گلدان های پلاستیکی سایز کوچک وجود دارند که قطر آن ها پنج سانتی متر می باشد و با نخ های ضخیمی از سقف ها و گلخانه ها آویزان می شود و زیبایی خاصی را به محیط می‌ دهند.

توزیع گلدان پلاستیکی شیاردار

توزیع گلدان پلاستیکی شیاردار توزیع گلدان شیاردار در کارگاه ها و کارخانه های تولید پلاستیک انحام می شود. این گلدان ها به صورت های عمده و کلی و همچنین جزئی انجام می پذیرد. قیمت نهایی این گلدان های پلاستیکی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

مهم ترین و بزرگ ترین عامل اندازه گلدان ها می باشد. اندازه گلدان های پلاستیکی به هر میزانی که بزرگ تر باشند، قیمت بیشتری داشته و کران تر می باشند و گلدان های سایز کوچک قیمت کمتر و مناسب تری دارند. عامل بعدی جنس پلاستیک ها می باشد که اگر از نوع مرغوب و قابل بازیافت باشد، قیمت بیشتری دارند و گلدان های پلاستیکی با جنس پلاستیکی معمولی قیمت ارزان تر و معمولی تری دارند. پخش گسترده گلدان ها سالانه به مقدار انبوهی در انواع سایز ها و رنگ ها عرضه می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *