خرید کلمن بزرگ

امروزه دیگر کمتر کسی وجود دارد که بخشی از بودجه خود را برای خرید بطریهای پلاستیکی خرج کند، زیرا دیگر بسیاری از افراد می دانند که استفاده از این دسته از بطریها تا چه اندازه می تواند سلامت بدن ما را تحت الشعاع قرار داده و به خطر بی اندازد. از این رو بسیاری از افراد به دنبال خرید کلمن بزرگ آب هستند تا بتوانند این محصول بی نظیر را در خانه، محیط کار یا سفر به همراه داشته باشند. در این مطلب ما قصد داریم به تمامی اطلاعات در رابطه با کلمن بزرگ آب بپردازیم و سپس در انتها بهترین روش خرید این محصول را در اختیارتان قرار دهیم. همراه ما باشید.

خرید کلمن بزرگ

 

خرید کلمن بزرگ آب

بهترین وسیله برای نگهداری آب و نوشیدنیهای خود، کلم آبی می باشد که راحتی در استفاده آن و خنک نگه داشتن محتویات خود باعث کاربرد فراوان این محصول جدید هیراد پلاست می شود. با وجود اینکه ایم کدل کلمن آبی در سایز بزرگ می باشد ولی بسیار وزن سبکی نسبت به سایز بزرگ خود دارد. این ویژگی کلمن بزرگ آب هیراد پلاست باعث حمل و نقل راحت آن حتی با وجود آب داخل آن و وزن آب، می شود. از آن مهم تر خرید ساده و با بیشترین امکانات شرکت هیراد پلاست می باشد که در ادامه در عناواین اصلی اخر به آن اشاره خواهیم کرد.

به دلیل درخواست و توجه ویژه شما همراهان گرامی به این محصول، هیراد پلاست با بکار گیری بهترین مواد اولیه پلاستیکی که تولید خود می باشد و از نظر شیمیایی در حالت خنثی تولید می شود که این ویژگی باعث می شود تا جنس پلاستیک بکار رفته در این نوع کلمن هیچ فعل و انفعالات شیمیایی با محتویات داخل کلمن نداشته باشد که باعث حفظ سلامتی شما می شود. از طرفی شرکت هیراد پلاست با استفاده از طراحان حرفه ای و با در نظر گرفتن خواسته ها و نیاز های شما و تقاضا زیاد شما همراهان همیشگی نسبت به این محصول خوش ساخت، انواع مختلف کلمن بزرگ آب را تولید و به بازار عرضه کرده است تا بتواند تمامی نیاز های شما را از یک کلمن سایز بزرگ براورده کند. در ادامه به انواع مدلهای موجود در شرکت می پردازیم.

خرید کلمن بزرگ

کلمن بزرگ آب صندوقی

کلمنهای صندوقی، یکی از اصلی ترین ویژگیهایی که دارد سایز بزرگ و توانایی در نگهداری مقدار حجم زیاد آب در این نوع کلمن می باشد. از 40 لیتر آب تا مقادیر بیشتر نسبت به مقدار مورد نیاز گنجایش دارد. همانطور که از نامش پیداست مانند صندوق است و دو مدل را شامل می شود. اولین مدل آن دسته دار است که دو دستگیره بزرگ در دو طرف این محصول جهت جابجایی راحت در نظر گرفته شده است.

در مدل دوم  کلمن بزرگ صندوقی، که نوع چرخدار می باشد، چهار چرخ زیر آن تعبیه شده است که دیگر نیازی به بلند کردن آن جهت جابجایی کلمن نیست و از آنجاییکه سایز بزرگ می باشد، در حمل و نقل مداوم این محصول کمک شایانی در راحتی برای شما به ارمغان می آورد. در این مدل چرخدار طراحان ما با بکارگیری دسته ای که ترمز چرخها به آن متصل است باعث می شود هنگامی که جابجایی خود را انجام دادید و در یک محل می خواهید برای مدتی ثابت نگه دارید، کلمن شما بدون حرکت در جای خود بایستد و روی چرخها نلغزد.

خرید کلمن بزرگ

کلمن بزرگ آب پایه دار

در این مدل، با استفاده از حداقل 3 پایه باعث نچسبدین کلمن به  سطح اتکای خود می شود که این باعث ایجاد ویژگیهای منحصر بفردی می شود. اولین ویژگی که می خواهیم به آن اشاره کنیم ارتفاع از سطح کلمن باعث می شود که شما براحتی لیوان را زیر آن گرفته و از محتویات داخل آن استفاده کنید و دیگر نیاز به تکان دادن آن برای هر بار مصرف ندارید. از طرفی باعث می شود سطح زیر کلمن خود بدون اصطکاک و دست نخورده باقی می ماند که باعث جلوگیری از خط و خش زیر کلمن می شود.

خرید کلمن بزرگ

 

کلمن پلاستیکی آب دو مخزنه

نوع دو مخزنه علاوه بر وجود دو مخزن جداگانه دارای دو شیر جداگانه می باشد که این ویژگی خاص باعث می شود تا شما دو نوع نوشیدنی را بدون تداخل با هم داشته باشید و از استفاده آنها با مقادیر خاص در ترکیب با هم و یا کاملا جداگانه لذت ببرید.

کلمن آب پلاستیکی همزن دار

طراحان ما در این مدل با اضافه کردن یک عدد همزن بر روی درب این کلمن، این امکان را به شما می دهد که هنگام استفاده از آن برای شربت و یا هرگونه نوشیدنی که نیاز به همزدن دارد، کار ساده تری در پیش داشته باشید.

خرید کلمن برگ سفری

با خرید این محصول دیگر نگران آب و یا نوشیدنی کل سفر خود نباشید. چرا که هرجا و هر موقع که اراده کنید می توانید از نوشیدنی خود بدون رنگ و بو استفاده کنید. کلمن بزرگ سفری تنها برای سفر طراحی نشده است. از این محصول می توان برای اداره جات و کارخانجات و یا باشگاه های ورزشی و سالنهای ورزشی، سالنهای زیبایی که تعداد افراد زیاد می باشد و  مکررا از آن استفاده می شود، بهره برد. از طرفی با خرید این محصول بدلیل اینکه استفاده از بطری آب معدنی و بصورت کلی استفاده از پلاستیک یکبار مصرف را به صفر می رساند، بالأخص در مسافرت، شما به حفظ محیط زیست و کمک به بقاء بشر کمک کرده اید.

خرید کلمن بزرگ

 

خرید عمده کلمن بزرگ

شما با خرید عمده کلمن بزرگ می توانید با سود بیتشر هر محصول بصورت تکی، مجموع سود زیادی را شامل شوید. این امکان تنها در شرکت هیراد پلاست صورت می گیرد تا علاوه بر کیفیت عالی قیمت کمتری پرداخت کنید. با توجه به ویژگیهایی که در قسمتهای مختلف این محصول به آن اشاره کردیم کاملا منطقی می باشد که به فکر خرید این محصول از شرکت هیراد پلاست باشید. ما اینجاییم تا شما را با روش خرید عمده این محصول آشنا کنیم.

خرید از این شرکت به شما این اجازه را می دهد تا با حذف واسطه ها در کمترین حالت پرداخت هزینه قرار بگیرید. فقط کافیست به سایت هیراد پلاست مراجعه کنید و نوع مد نظر خود را انتخاب کنید و پس از انتخاب رنگ و طرح و سایز مورد نظر، پس از تکمیل خرید، آن را درب خانه تحویل بگیرید.

خرید کلمن بزرگ

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *